Hírek
2018. Szeptember 22. 14:48, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay
A Dunába esett egy férfi, kimentették
A Dunába esett egy férfi szombaton a fővárosban az Erzsébet hídról a fővárosban, rendőrök kimentették.
A rendőrség honlapján olvasható közlemény szerint a 39 éves budapesti férfi hajnalban esett a folyóba.
A Duna gyors sodrása és a férfi zavart állapota megnehezítette a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőreinek a mentést, ezért a járőrhajóból az egyik rendőr a vízbe ugrott, majd a partra úszott vele.
A férfit a mentők kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 07:26, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár kivezetését
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
