Hírek
2013. November 04. 12:49, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
A Jobbik egy 2010-es bizonyítékhamisítással vádolja a Fideszt

A bajai bizonyítékhamisítás nem példátlan a rendszerváltozás óta, hiszen a Fidesz 2010-ben hasonló eszközökkel élt - mondta az ellenzéki párt szóvivője hétfői budapesti sajtótájékoztatóján.
Dúró Dóra közölte: a bajai választás után nyilvánosságra került videóról Rogán Antal, a Fidesz frakcióvezetője úgy nyilatkozott, hogy a rendszerváltozás óta először keveredik bizonyítékhamisítási ügybe egy parlamenti párt.
Dúró Dóra levetítette azt a 2010 áprilisában nyilvánosságra került felvételt, amelyen egy eltorzított hangú férfi arról beszél, hogy az MSZP központi online-adatbázist állított fel, amelyben a választópolgárok személyes adatait folyamatosan gyűjti és kezeli.
Ezután ismét levetítették a videót az azon szereplő férfi hangjának eltorzítása nélkül. A szóvivő elmondása szerint közismert, hogy a videón Kádár Tibor, a Fidesz aktivistája szerepel mint az MSZP állítólagos aktivistája.
Tehát nem egyedüli eset, amit a MSZP elkövetett Baján. A Fidesz és az MSZP egyaránt nemtelen eszközöket használt a választások megnyeréséért, mert a hatalom megszerzéséért bármire képesek - mondta Dúró Dóra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését
Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot
A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő
2025. Szeptember 16. 07:43, kedd | Belföld
MABISZ: idén is milliárdos károk, jelentős pusztítás a viharszezon országos mérlege
2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban
Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.