Hírek
2020. December 25. 07:00, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
A rendőrök segítségével menekült meg Szutyok

A kutya egy szomszédos ingatlan udvarán esett bele egy 2 méter mély vizes gödörbe.
A Tevékenység-irányítási Központba 2020. december 23-án az esti órákban érkezett egy segélykérő hívás, ami szerint egy fegyverneki család kutyája megszökött, és több órás keresés után az egyik szomszédos ház udvaráról hallották az állat vonyítását. A kiérkező rendőrök az állat gazdáival az ingatlan területén egy 2 méter mély vizes gödörben megtalálták az ebet. A Szutyok névre hallgató kis kedvencnek az ijedtségen kívül szerencsére nem történt baja – közölték a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
2025. Július 31. 07:46, csütörtök | Belföld
Százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
A pótfelvételivel együtt százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld
Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.