Hírek
2022. Április 14. 16:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/police.hu
Anya és fia által irányított drogbandát kaptak el
A rendőrök elfogták egy kábítószer-kereskedő csoport öt tagját, akik hónapok óta kereskedtek a tiltott szerekkel Szegeden - közölte a rendőrség honlapján csütörtökön.
A nyomozók tavaly december elején jutottak információkhoz arról, hogy egy középkorú férfi és édesanyja - a szintetikus opioidok közé tartozó - metadont és marihuánát értékesítettek állandó fogyasztói körüknek.
A kábítószer terjesztésben három társuk is segített, akik több helyszínen termesztették is az indiai kendert.
A több hónapos felderítői munka eredményeként a feltételezett elkövetőket kedden délelőtt fogták el Balástyán, Deszken, Algyőn és Szegeden. A helyszíneken a rendőrök mintegy másfél kilogramm kábítószergyanús anyagot és több mobiltelefont foglaltak le.
A gyanúsítottakat ellen kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indult eljárás. A 41 éves szervezőt őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
