Hírek
2021. Január 29. 06:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Bántalmazta és a szemetesbe dobta kölyökkutyáját egy férfi Komlón
Állatkínzás miatt nyomoz a rendőrség egy komlói férfi ellen, aki bántalmazta kölyökkutyáját, majd az állatot egy szemetes konténerbe dobta - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.hu-n.
A 69 éves gyanúsítottat szerdán fogták el, kihallgatásakor elismerte a bűncselekmény elkövetését - írták a rendőrségi honlapon. Az állatnak fej- és szemsérülést okozó férfi tettét azzal indokolta, hogy - annak viselkedése miatt - nagyon mérges lett a kutyára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
OGY - Országos rendőr-főkapitány-jelölt: emberközpontú és eredménycentrikus rendőrség kialakítása szükséges
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
Becsei András: szakmai javaslatokat készít a bankszövetség a kamatsop jövőjéről
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
