Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2013. Augusztus 28. 11:39, szerda | Belföld
Forrás: MNO

Becserélné az öreg iPhone-okat az Apple

Becserélné az öreg iPhone-okat az Apple

Régebbi modellek beszámításával igyekezne növelni az Apple-boltok forgalmát a kaliforniai vállalat. Az új készülékekhez így a vásárlók nemcsak jóval kedvezőbb áron jutnának hozzá, de a cég végre visszacsábítaná a más üzletekben vásárlókat is.

Korábban már volt róla szó, hogy Tim Cook, a cég vezére valamilyen módszerrel fellendítené a hivatalos üzleteikben az iPhone-ok iránti érdeklődést. Most úgy néz ki, hogy megtalálták a megoldást. A legújabb információk szerint ugyanis az Apple azt tervezi, hogy a korábbi iPhone-okat a felhasználók kedvezmény fejében újra cserélhetnék.

Az akciótól elsősorban azt várják, hogy fellendítse a nálunk egyáltalán nem elérhető hivatalos Apple-boltok forgalmát, mivel az iPhone-modellek 80 százaléka nem ezeken a csatornákon át talál gazdára. Remélhetőleg nálunk is kedvet kapnak egy hasonló akcióhoz a hivatalos viszonteladók, így itthon is egy újabb lökést kaphat az iPhone-készülékek értékesítése.

Címkék: apple, iphone

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.