Hírek
2018. Január 26. 11:49, péntek |
Sport
Forrás: mti
Buffon 40-en túl a következő szezonban is játszani szeretne

Gianluigi Buffon szezon eleji döntését megváltoztatva a következő idényben is játszani szeretne a Juventus labdarúgócsapatában.
"Szeretnék a következő szezonban is játszani, de olyan megoldást kell találnunk, ami a klub számára is a legelőnyösebb" - nyilatkozta a La Repubblica pénteki számában Buffon.
A kapus elárulta: hamarosan találkozik Andrea Agnelli klubelnökkel és egyeztetnek a jövőjéről.
Buffon kiemelte: hiába érez magában még erőt, hogy védjen, másik klub kedvéért biztos nem hagyja el a torinói csapatot. "A Juventus vagy semmi" - mondta a világbajnok labdarúgó, aki vasárnap ünnepli negyvenedik születésnapját.
A Juventus 2001 nyarán - ma is világrekordot jelentő 53 millió euróért - igazolta Buffont, a játékos torinói szerződése júniusban jár le.
A kapus 629 élvonalbeli bajnoki mérkőzésen lépett pályára, egy újabb szezonnal esélyt kapna, hogy beérje, esetleg megelőzze a 647 találkozóval az örökrangsor élén álló Paolo Maldinit.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:45, csütörtök | Sport
Magyar Nagydíj - Jubileumi futam a megújult létesítményben
2025. Július 31. 07:43, csütörtök | Sport
BL-selejtező - Kettős sikerrel ment tovább a Ferencváros, biztos az őszi folytatás
2025. Július 30. 07:36, szerda | Sport
BL-selejtező - Robbie Keane: meg akarjuk nyerni a szerdai visszavágót
2025. Július 30. 07:34, szerda | Sport
Ír-magyar - Jövő pénteken indul a jegyértékesítés az első vb-selejtezőre
Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország-Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.