Hírek
2017. Szeptember 27. 09:11, szerda |
Helyi
Forrás: okkfehervar.hu
„Csak egy tánc volt…” – gálaműsor az Idősek Világnapján
Október 2-án, hétfőn 16 órakor kezdődik a műsor az Alba Regia Sportcsarnokban. Mindenkit szeretettel várnak!
Székesfehérvár minden évben gálaműsorral fejezi ki megbecsülését a város idős lakói iránt, akik munkájukkal méltán vívtak ki maguknak tiszteletet az elmúlt évtizedek során. A rendezvény célja a szórakoztatás mellett az, hogy köszönetet mondjunk szüleink és nagyszüleink generációjának.
- Az elmúlt évben ezernél is több vendége volt az Idősek Világnapján rendezett programnak, a szervezők idén is színvonalas műsorral és apró ajándékkal várják majd a vendégeket október 2-án, hétfőn az Alba Regia Sportcsarnokban.
A „Csak egy tánc volt…” című műsorban Váradi Eszter Sára és Keller János, a Vörösmarty Színház művészei repítik vissza a közönséget a táncdalfesztiválok felejthetetlen korszakába, a legendás 60-70-es évekbe a zene, a közkedvelt slágerek segítségével.
A két énekes-színészt a 12 fős Alba Stúdiózenekar kíséri, az együttest a kiváló Ruff Tamás, a Magyar Honvédség Székesfehérvár Helyőrségi zenekar karmestere vezényli az ünnepi délutánon.

További információk:
Paulik Anna
Fehérvári Programszervező Kft.
Székesfehérvár, III. Béla király tér 1. (Művészetek Háza)
Telefon: 06-70/457-9002
E-mail: paulik.anna@fehervariprogram.hu
Honlap: www.fehervariprogram.hu
Facebook: facebook.com/fehervariprogram
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
2025. December 17. 07:51, szerda | Életmód
Nyolc év után ismét Magyarországon ad koncertet a The Prodigy
Nyolc év után ismét Magyarországon ad koncertet a The Prodigy. Az elektronikus zene történetének egyik legnagyobb hatású formációja július 4-én a SopronFest színpadán tér vissza a magyar közönség elé
2025. December 17. 07:49, szerda | Külföld
Donald Trump jogi képviselői egy floridai bíróságon nyújtották be a BBC elleni 10 milliárd dolláros keresetet
Donald Trump amerikai elnök jogi képviselői Washingtonban kedden bejelentették, hogy egy floridai bíróságon nyújtották be a brit BBC elleni keresetet összesen 10 milliárd dolláros értékben.
