Hírek
2018. Április 08. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Elfogták a fővárosi kopogtatós dílert – Videó az akcióról!

A józsefvárosi rendőrök elfogtak egy kábítószer-kereskedőt, aki az elmúlt időszakban a lakásán rendszeresen árult drogot. Elfogásakor 30 adagnak megfelelő kábítószer volt nála.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 49 éves budapesti L. László a józsefvárosi lakásában rendszeresen kábítószert árult. A fogyasztók csak bekopogtak az ablakon, ezzel jelezve vásárlási szándékukat, majd az épület kapujához mentek. Fél perces várakozás után a férfi ajtót nyitott és beengedte a fogyasztókat, akik pár perc elteltével sietősen távoztak.
A nyomozók L. Lászlót április 4-én 18 óra 43 perckor Budapest VIII. kerületében, a Teleki László téren elfogták. Ruhájának átvizsgálásakor 14,5 gramm fehér kábítószergyanús anyagot, 12,1 gramm kábítószergyanús növényi származékot és 1,1 gramm kábítószergyanús fehér anyagot, összesen 30 adagnak megfelelő drogot találtak.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. kerületi Rendőrkapitányság nyomozói a férfit kábítószer-kereskedelem miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.