Hírek
2015. Október 21. 07:59, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Elfogták a tököli börtönből megszökött rabot

Késő este elfogták azt a rabot, aki két nappal korábban szökött meg a tököli börtönből - közölte kedden, honlapján a rendőrség.
A tájékoztatás szerint szigetszentmiklósi rendőrök egy dömsödi hétvégi házban találták meg a 20 éves férfit, aki fegyintézetbe vonulásáig a településen élt.
A Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokságának vasárnapi tájékoztatása szerint a bíróság lopás miatt jogerősen egy év börtönre ítélte a 20 éves férfit, aki a tököli Fiatalkorúak Büntetés-végrehajtási Intézetében kezdte meg büntetése letöltését, majd a délelőtti séta közben eltűnt onnan. Fogolyszökés megalapozott gyanúja miatt eljárás indult ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
2025. Július 31. 07:46, csütörtök | Belföld
Százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
A pótfelvételivel együtt százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld
Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.