Hírek
2020. December 29. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Elkaptak egy embercsempészt Szekszárdon
Bosnyák embercsempészt vettek őrizetbe Szekszárdon, aki vasárnap 13, magát szír állampolgárnak valló illegális migránst szállított az M6-os autópályán - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
A migránsokat szállító, magyar rendszámú járművet a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság (TMRFK) bátaszéki autópálya alosztályának rendőrei állították meg az M6-os Budapest felé vezető oldalán, a pálya 120-as kilométerénél - írták. A szíreket a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően az ideiglenes biztonsági határzárhoz kísérték.
A TMRFK bűnügyi osztálya a 29 éves bosznia-hercegovinai állampolgárral szemben embercsempészés gyanúja miatt indított eljárást és kezdeményezte letartóztatását - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
2026. Június 18. 07:26, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár kivezetését
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
