Városlista
2025. augusztus 1, péntek - Boglárka

Hírek

2022. Január 20. 08:47, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Elrabolta, majd megerőszakolta terhes, volt barátnőjét

Elrabolta, majd megerőszakolta terhes, volt barátnőjét

A 23 éves férfi közel két héten át tartotta fogva volt barátnőjét, akivel többször erőszakosan viselkedett.

Szexuális erőszak és személyi szabadság megsértése miatt folytat eljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 23 éves helyi férfival szemben - közölte a rendőrség.

A férfi Miskolcon, a Torontáli utcában találkozott és elegyedett szóba volt barátnőjével még január 2-án, akivel szeretett volna újból kapcsolati szintre lépni.

Mivel a terhes nő ebbe nem egyezett bele, ezért a férfi erőszakkal a lakására vitte. Ott többször megverte, és meg is erőszakolta a nőt. Ezt követően pedig rázárta az ajtót, míg az áldozat csak január 14-én tudott megszökni a lakásból.

A rendőrségi bejelentést követően a Vasgyári Rendőrőrs járőrei az adatgyűjtésük eredményeként kedden délután elfogták a férfit, majd előállították a Miskolci Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, ezt követően pedig őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld

A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható

A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék

2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld

Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt

Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.

2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld

Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet

Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.

2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld

15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik

A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik