Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2020. Szeptember 07. 05:03, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Fokozott rendőrségi ellenőrzést rendeltek el több megyében

Fokozott rendőrségi ellenőrzést rendeltek el több megyében

Fokozott rendőrségi ellenőrzést rendeltek el hétfőtől 6 hónapra a déli és a keleti megyékre.

Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata vasárnap a rendőrség honlapján azt közölte: a fokozott ellenőrzést szeptember 7-én 0 órától 2021. március 6-án 24 óráig rendelte el az országos rendőrfőkapitány Baranya, Bács-Kiskun, Békés, Csongrád-Csanád, Hajdú-Bihar, Somogy, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Zala megye közigazgatási területére.

A cél a közrend és a közbiztonság fenntartása, a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése, felderítése, megszakítása - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban