Hírek
2012. Január 11. 08:04, szerda |
Belföld
Forrás: Stop.hu
Ha ezek nem UFO-k, akkor semmi nem az? Videó!
Fénylő, pörgő, ismeretlen objektumok látszanak azon a videón, melyet az olaszországi Mount Bisbino hegy felett kaptak lencsevégre. Itt vannak az idegenek?
A minap a világhálóra felkerült videón először egy fénypont tűnik fel, melyet néhány másodperccel később egy másik követ. Körbetáncolják egymást, majd egyikük gyosan odébb is áll, de a másikra még rá tud közelíteni a videó készítője. Ekkor kivehető, hogy az objektum valójában négy, négyzet alakban elhelyezkedő fényforrással rendelkezik, de mielőtt jobban megnézhetnénk, az is tovatűnik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
2026. Június 18. 07:26, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: a kormány kezdeményezi a védett üzemanyagár kivezetését
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
