Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2017. November 05. 10:06, vasárnap | Sport
Forrás: szekesfehervar.hu

HÁRI EGYETLEN GÓLJÁVAL GYŐZTE LE A VOLÁN A BOLZANÓT

HÁRI EGYETLEN GÓLJÁVAL GYŐZTE LE A VOLÁN A BOLZANÓT

Egy gólt ütött a Fehérvár AV19 a Bolzano ellen, de szombat este ez is elég volt a győzelemhez. Mac Carruth lehúzta a rolót, nem kapott gólt, így pedig Hári góljával 1-0-ra nyert a Volán.
Fehérvár AV19 – Bolzano 1-0 (1-0, 0-0, 0-0)

Egy fiatal, még rutintalan kapussal, Jacob Smith-szel érkezett Székesfehérvárra a Bolzano. De nem Smith-en múlt, hogy a Rókák pont nélkül távoztak a Raktár utcából. Mac Carruth végig remekül védett és magabiztosságot kölcsönzött társainak, a Fehérvárnak pedig így elegendő volt egyetlenegy gól a győzelemhez. Azt a bizonyos gólt pedig az utóbbi meccseken a Volán gólfelelősévé előlépő Hári János szerezte még az első harmad derekán. A Fehérvár ezen az estén nem sziporkázott, de nagyot küzdve, helyenként jól játszva, és tökéletesen védekezve szerzett három pontot, melyre égetően szüksége volt a csapatnak. A hétvégére kitűzött cél, vagyis a hat pont fele már megvan, vasárnap a Graz ellen lehet hozzátenni a másik felét.

Fehérvár AV19 – Bolzano 1-0 (1-0, 0-0, 0-0)
Gólszerző: Hári János.

szekesfehervar.hu

Címkék: Fehérvár AV19, hockey

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport

MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet

A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.

2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport

Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben

A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.

2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport

Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.