Hírek
2022. Augusztus 31. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Járműve alá szorult egy traktoros Nagyvejkén, meghalt

Árokba borult egy traktor a Tolna megyei Nagyvejkén kedd délután, vezetője a helyszínen életét vesztette - közölte a rendőrség a honlapján.
Egy 61 éves férfi pótkocsis mezőgazdasági munkagéppel közlekedett a település főutcáján, amikor a jármű - eddig ismeretlen körülmények között - letért az útról és az oldalára borult. A sofőr kiesett a traktorból és a jármű alá szorult.
Életét a gyors orvosi segítség sem tudta megmenteni - olvasható a police.hu-n.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.