Hírek
2019. Április 18. 18:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Jellemzően napsütéses, száraz idő várható húsvétkor

Jellemzően napsütéses, meleg, száraz idő várható a húsvéti hosszú hétvégén – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
Nagypénteken túlnyomóan napos idő várható, csapadék nem lesz. Nagy területen megélénkül, elsősorban az ország keleti harmadán megerősödik a szél. A leghidegebb órákban általában 1-7 fok lesz, de a fagyra kimondottan érzékeny helyeken fagypont alá is hűlhet a levegő. Napközben 19-23 fokig melegszik a levegő.
Szombaton is napos idő várható csapadék nélkül. Többfelé élénk, néhol erős lehet a szél. A minimumhőmérséklet általában 0 és plusz 6 fok között valószínű. A nappali maximumok 17-22 fok között alakulnak.
Húsvétvasárnap és húsvéthétfőn változóan felhős időre lehet számítani nyugaton több, keleten kevesebb napsütéssel. Vasárnap északkeleten, keleten, hétfőn főként északkeleten néhol előfordulhat zápor. Helyenként megerősödhet a szél is. A legalacsonyabb hőmérséklet vasárnap 2-7, hétfőn 3-9 fok között valószínű. Vasárnap napközben 18-23, hétfőn 17-22 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban