Hírek
2020. Szeptember 08. 10:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Kizuhant a harmadik emeletről és meghalt egy kisgyerek Szekszárdon
Kizuhant a harmadik emeletről és meghalt egy gyerek Szekszárdon - közölte honlapján a rendőrség.
A 21 hónapos kislány hétfő kora délután ismeretlen körülmények között esett ki a Tartsay Vilmos utcában álló társasház erkélyéről. A gyereket mentőhelikopterrel kórházba vitték, ahol keddre virradóra belehalt sérüléseibe - írták.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság (TMRFK) kiskorú veszélyeztetésének gyanújával indított büntetőeljárást ismeretlen tettes ellen - mondta Komlósiné Kiss Anett, a TMRFK szóvivője az MTI-nek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
