Hírek
2017. Szeptember 12. 16:37, kedd |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Könyves kalandokkal vár Fehérváron az Olvasás Éjszakája

Írók, olvasók és könyvesek együtt hoznak létre egy más világot szeptember 16-án szombaton, az Olvasás Éjszakáján, ami egy olvasásnépszerűsítő, a nemzeti írott kultúra értékeit felmutató irodalmi és könyves fesztivál.
Elsődleges célja, hogy a könyves kultúrát, az olvasást, mint örömforrást mutassa be. Székesfehérváron az Alexandra Könyváruházban lesznek érdekes események.
Szeptember 16-án szombaton az Alexandra Könyváruházban 16:30-tól Egy nyomozó kutya, egy csodaló és egy zoknivadász címmel Aranymosás-díjas meseszerzőkkel, Kántor Katával, Bodor Attilával és Deme Lászlóval beszélget Kozma Réka.
17:30-tól pedig Mesés költői kalandokat élhetünk át Csukás Istvánnal: a költővel Katona Ildikó beszélget. Este 7 órától Könyvekről könyvekért játékos irodalmi vetélkedő kezdődik könyves kincsekért.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 01. 09:58, péntek | PR
„Próbálj meg nyugdíjas lenni 30 évesen!” – Augusztusban újra jön a K&H nagy túlélőkísérlete
a díjat nyert influenszerkampány újraindul
2025. Augusztus 01. 08:47, péntek | Életmód
Svábhegyi Csillagvizsgáló: újra megfigyelhető lesz a Perseidák meteorraj
A Perseidák meteorraj augusztus 12-én hajnalban éri el maximumát, óránként 50-70 hullócsillaggal -