Hírek
2017. Szeptember 09. 09:01, szombat |
Helyi
Forrás: szekesfehervar.hu
Külvilág - szabadtéri elektrografikai kiállítás nyílt a Városház téren
Külvilág címmel szabadtéri elektrografikai kiállítással kezdődött a Székesfehérvári Művészek Társaságának 25 éves jubileumi rendezvénysorozata.
- Zsiros László Róbert tudománykommunikációs felderítő, a „Szertár” alapítója nyitotta meg a tárlatot pénteken délután a Városház téren, a Szent Imre-templom előtt.

A kiállításon Cser-Palkovics András polgármester köszönetet mondott mindenkinek, aki az elmúlt 25 esztendőben bármit tett azért, hogy ez a közösség megérte az idei születésnapját. Mint mondta „fontos, hogy nem csak negyedszázados múltja, hanem hosszú évtizedekig jövője is ennek a közösségnek!”
A kiállítás október 8-ig tekinthető meg, éjjel-nappal.
Kiállítók: Arany gold Zoltán, Bauer István, Burián Norbert, Büki Zsuzsanna, Hegedűs 2 László, Jónás Attila, Klotz Miklós, Koppány Attila, Mosberger Róbert, Paczona Márta, Pálné Hencz Teréz, Péter Ágnes, Szabó Tamás, Szegedi Csaba, Tóth Adrien, Varga Gábor Farkas, Végvári Beatrix.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
