Hírek
2011. Szeptember 04. 07:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Milliókat is elengednek a fizetésképteleneknek?

Előfordulhat, hogy a bank milliókat is elenged a fizetésképtelen hitelesnek - állítja a Banki Hitelkárosultak Egyesületének szakértője.
Ez akkor történhet meg, ha az ügyfél a fedezetül felkínált ingatlant eladja, de a teljes tartozás összege nagyobb.
Galcsik Éva hozzátette: a jogszabályok szerint ehhez elengedhetetlen, hogy az adóst szociálisan rászorulónak minősítsék, különben mindkét félnek adófizetési kötelezettsége lenne az eladás után. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 15. 08:32, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a Von der Leyen és Zelenszkij páros nagyon komoly károkozásra készül
2025. Június 15. 08:31, vasárnap | Belföld
Gyopáros Alpár: megjelent a falusi templomok felújítását biztosító kormányhatározat
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.