Hírek
2021. Január 12. 09:45, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Milliókért napokig fogva tartottak és bántalmaztak két férfit Budapesten
Elfogott a rendőrség egy férfit és egy nőt, aki több mint egy hétig fogva tartotta és bántalmazta két lakótársát decemberben Budapesten, miután tudomást szereztek egyikőjük nyolcmillió forintos örökségéről
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden. A rendőrségi honlapon azt írták, hogy a közös albérletbe bezárt két férfit többször bántalmazták, gáz- és riasztófegyverrel, kalapáccsal és baltával fenyegették, a zsarolók így mintegy hatmillió forinthoz jutottak hozzá.
A 26 éves férfit és a 23 éves nőt csütörtökön a XVIII. kerületben elfogták a rendőrök, zsarolás és személyi szabadság megsértése miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat, amelyet a bíróság vasárnap elrendelt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán
Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
