Hírek
2024. November 06. 07:44, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Orbán Viktor: Ez már a zsákban van!

Orbán Viktor már biztosnak érzi Donald Trump és a republikánusok győzelmét az amerikai választásokon.
Kora reggel, fél hét után nem sokkal Orbán Viktor Facebook-oldalán jelentkezett be egy fotóval, miután kiderült Donald Trump behúzta a második csatatérállamot is, egyre nagyobb előnye.
Jó reggelt, Magyarország! Úton egy gyönyörű győzelem felé – írta a bejegyzéséhez.
Ez már a zsákban van
– olvasható a magyar miniszterelnök fotóján, amelyen látható, hogy a CNN eredményváró műsorát nézi.
A jelenlegi állás szerint Donald Trumpnak 246 elektora van, amíg Kamala Harrisnak csak 182, a győzelemhez pedig 270 elektori szavazat szükséges. A demokrata elnökjelölt csak az úgynevezett blue wallban bízhat, vagyis abban, hogy meg tudja nyerni Pennsylvaniát, Michigant és Wisconsint.
Orbán Viktor már régóta nyíltan Donald Trumpot támogatja. Október 31-én még telefonon is felhívta a republikánus jelöltet és sok sikert kívánt neki.
Most beszéltem telefonon Donald Trump elnökkel. Sok szerencsét kívántam neki a jövő keddre. Már csak öt nap van hátra. Szorítsunk neki
– írta ki akkor a miniszterelnök X-oldalára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MKIF: Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen
Budapest felé sem lesz felújítás nyáron az M7-esen - közölte az MKIF Magyar Koncessziós Infrastruktúra Fejlesztő Zrt. pénteken az MTI-vel.
2025. Június 14. 09:07, szombat | Belföld
MÁV: először ment utasokkal óránként 160 kilométerrel vonat Budapest és Székesfehérvár között
Budapest és Székesfehérvár között első alkalommal ment utasokkal óránként 160 kilométeres sebességgel vonat pénteken - jelentette be Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon.
2025. Június 14. 09:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna a Nyugat nélkül egy napig sem tudna talpon maradni
2025. Június 13. 06:36, péntek | Belföld
Agrometeorológia: folytatódik a csapadékszegény időjárás
Folytatódik a csapadékszegény időjárás, az ország túlnyomó részén tovább szárad majd a talaj és az aszály fokozódására lehet számítani - írta a HungaroMet zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.