Városlista
2025. december 18, csütörtök - Auguszta

Hírek

2020. Január 14. 08:30, kedd | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Óriási torlódást okozott egy bácsi az M1-esen

Óriási torlódást okozott egy bácsi az M1-esen

Hétfőn kora este az M1-es autópályán a Budapest felé vezető oldalon a belső forgalmi sávban 30-40 kilométeres sebességgel közlekedett egy személykocsi, ami mögött már több kilométeres torlódás alakult ki.

A járőrök a jármű után mentek, amelynek az úttartása bizonytalan volt, a sofőr azonban a rendőri jelzést figyelmen kívül hagyva tovább közlekedett. Ekkor a rendőrök a kocsi elé hajtottak, és lassítva megállásra kényszerítették. A járművet egy idős szlovák férfi vezette, aki zavart állapotban volt, térben és időben tájékozódni nem tudott, elmondása szerint Pozsonyba akart menni. Az egyenruhások a járművet az egyik pihenőbe kivezették, és a 79 éves bácsihoz mentőt hívtak, akit kórházba szállítottak – közölte a rendőrség oldalán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld

Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld

Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog

Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.