Városlista
2025. április 18, péntek - Andrea

Hírek

2017. November 04. 09:11, szombat | Belföld
Forrás: mti

Öt embert mentettek ki a rendőrök egy égő házból Budapesten

Öt embert mentettek ki a rendőrök egy égő házból Budapesten

Öt embert, köztük két gyermeket mentettek ki egy égő házból a rendőrök a XVII. kerületben szombatra virradóra - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.

Közleményük szerint az Orgovány utcai lakóház egyik szobájában ütött ki tűz. A helyszínre érkező rendőrök a házhoz érve látták, hogy onnan sűrű füst száll ki az utcára és a lakásban lévők segítség nélkül nem tudnak kijutni a tűzből. A két rendőr bement az égő házba és kivezették a két nőt, a férfit és a két gyermeket.

A tűzben megsérült öt embert a mentők kórházba vitték.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok