Hírek
2017. Május 27. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Öt táv vár a Tour de Balaton résztvevőire

A hat kilométerestől egészen a tókerülésig terjedő távok várnak a szombati Tour de Balaton résztvevőire.
A szervezők közleménye szerint Balatonföldvárról, a keleti strandról indul az előnevezések alapján legalább háromezer résztvevő, akik 6, 32, 86, 146, és a teljes tókerülést jelentő 206 kilométeres táv közül választhatnak.
A túrázóknak segítségként a BringaMánia App tartalmazza majd a négy hosszabb táv útvonalát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését
Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot
A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő
2025. Szeptember 16. 07:43, kedd | Belföld
MABISZ: idén is milliárdos károk, jelentős pusztítás a viharszezon országos mérlege
2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban
Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.