Városlista
2025. május 14, szerda - Bonifác

Hírek

2011. Augusztus 30. 14:53, kedd | Bulvár
Forrás: STOP

Peller Mariannt minden változás megviseli

Külkereskedelmet tanult és közgazdászdiplomája is van. Peller Mariann édesanyja énekesnőként bejárta a világot, nővére, Anna a Budapesti Operettszínház művésznője. Csak édesapja nem szerepel sem színpadon, sem képernyőn.

Mariann életében nagy fordulópont volt A Nagy Duett című műsorban való szereplés: lefogyott, levágatta a haját és más dolgokban is változott.

- Addig is odafigyeltem, mit eszem, és mozogtam is, de akkor a nyolc hét táncpróbái feltették az i-re a pontot. Az utóbbi másfél-két évben annyi minden történt, és a külső változások bennem is változásokhoz vezettek, úgyhogy szerettem volna ennek megfelelően alakítani a külsőmön is. Úgy érzem, ez a haj passzol most hozzám - vélekedik Peller Mariann, aki más változáson is keresztülment.

- El tudom fogadni magam, és ki tudok állni a saját dolgaimért. Aki ismeri a nővéremet meg engem, az tudja, hogy mindketten a bocsánat, hogy élek típusba tartozunk. Az énektanárom azt mondta A Nagy Duettben, a célja a tanításon kívül annak a megértetése velem, hogy nem kell mindenért elnézést kérni. Minden változás megvisel, még a jók is, nemhogy a rosszak. Ha kapok egy nagyszerű lehetőséget, akkor félek, jól teljesítek-e majd. Amikor meg csalódás ér, akkor van némi sírás, de közben már azon gondolkodom, merre tovább. Ilyen "gyerünk tovább emberke" vagyok. Ezt a hozzáállást láttam otthon.

Címkék: peller mariann

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár

Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál

2025. Május 13. 07:25, kedd | Bulvár

Új kutatóközpont nyílt Karikó Katalin támogatásával a Szegedi Tudományegyetemen

Az antimikrobiális és a gombaellenes terápiák fejlesztését segítő új központ nyílt Karikó Katalin Nobel-díjas biokémikus anyagi és szakmai támogatásával hétfőn a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE).

2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár

XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben

Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.

2025. Május 09. 07:24, péntek | Bulvár

Sziget - Megújult programkínálat, látványvilág és új kulturális negyedek az idei fesztiválon

Megújult programkínálattal, látványvilággal és új kulturális negyedekkel várja a közönséget a 31. Sziget fesztivál, amelynek sztárfellépői között lesz ASAP Rocky, Post Malone és Shawn Mendes is