Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2017. November 09. 15:33, csütörtök | Külföld
Forrás: blikk.hu

Ráült és arcon fingotta egyik diákját egy amerikai tanár, mert az beszólt neki testsúlya miatt

Ráült és arcon fingotta egyik diákját egy amerikai tanár, mert az beszólt neki testsúlya miatt

Egy Iowában található általános iskola tanárát azzal gyanúsítják, hogy ráült az egyik diák arcára, majd a szájába szellentett.

A 34 éves tanárnőt, Ann Margaret DeVille állítólag azért büntette meg az egyik diákot, mert az megjegyzést tett a közel 200 kilós nő fenekére, aki ezt zokon vette.

A nő a földre lökte a fiút, majd felemelte a szoknyáját és a szájába 'eresztett egy galambot', miközben a fiatal még csak levegőt sem kapott. Ha nem lenne még így is elég hihetetlen és bizarr a történet, a nő állítólag még csak alsóneműt sem viselt az akció közben.

Sokakat felháborított az eset, az áldozat pedig jelenleg is pszichológus segítségére szorul, hogy feldolgozza a történteket.

"A fiam első szexuális élménye egy hatodikos tanárral volt, aki a szájábaszellentett!" - mesélte a dühös anya, akinek a fia arról is beszámolt, hogy mindenét látta a tanárnőnek.

Ann Margaret DeVillet két hétre felfüggesztették az állásából a minősíthetetlen viselkedése miatt.

blikk.hu

Címkék: bizarr, szellentés, tanár, USA

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 17. 14:00, szerda | Külföld

Szerbia és a Mol aláírta a NIS irányításáról szóló részvényesi megállapodást

Aláírták a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) irányításáról szóló részvényesi megállapodást a szerb kormány és a Mol képviselői - közölte a szerbiai közszolgálati televízió (RTS) kedden.

2026. Június 16. 11:00, kedd | Külföld

Kallas: az amerikai-iráni megállapodás első lépés a Hormuzi-szoros megnyitása felé

Az Európai Unió üdvözli az Egyesült Államok és Irán között bejelentett megállapodást, amely első lépést jelenthet a Hormuzi-szoros megnyitása és a közel-keleti konfliktus lezárása felé

2026. Június 15. 16:00, hétfő | Külföld

Német nagykövet: Németország Európa legerősebb hagyományos hadseregét építi

Németország Európa legerősebb hagyományos hadseregét építi, és \"jóval\" a 2035-ös határidő előtt teljesíti a GDP 5 százalékát kitevő védelmi kiadásokra vonatkozó NATO-elvárást

2026. Június 15. 11:00, hétfő | Külföld

Ukrajnai háború - Kreml: Trump közölte Putyinnal, hogy a harcok beszüntetése érdekében kész hatni az EU-ra és Kijevre

Donald Trump amerikai elnök közölte orosz hivatali partnerével, hogy a harcok beszüntetése érdekében kész befolyást gyakorolni mind az európai országokra, mind Ukrajnára