Hírek
2011. Szeptember 25. 07:37, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: MTI
Sűrű füst csapott fel a buszban
Egy helyi járatú autóbusz motorteréből sűrű füst tört ki Székesfehérváron – közölte a székesfehérvári tűzoltóság szóvivője szombaton.
Bisztricz Anett elmondása szerint a 14-es számú autóbusz sofőrje észlelte a járműből kitörő sűrű füstöt. A buszmegállóba érkezve leszállította az utasokat, majd riasztotta a tűzoltóságot. A Volvo típusú járművet a kiérkező tűzoltók áramtalanították, majd ezt követően megkezdték a motortér visszahűtését. Az utastér nem károsodott, személyi sérülés nem történt. (lm)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 03. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Letartóztatták a 24.hu főszerkesztőjét megtámadó férfit
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Kék hírek
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót
Hazahozták a Mexikóban elfogott magyar drogbárót, aki már meg is kezdte börtönbüntetését - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) szerdán a police.hu oldalon.
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
