Városlista
2025. május 18, vasárnap - Erik, Alexandra

Hírek

2013. Január 31. 12:05, csütörtök | Kék hírek
Forrás: MTI

Személyautók frontális ütközése Szabolcsban

Személyautók frontális ütközése Szabolcsban

Rendőrök és tűzoltók dolgoznak a 3823-as úton, ahol egy Kótaj irányából Buj felé haladó személygépkocsi egy jobbkanyarban a rendkívül csúszós úton átcsúszott a baloldalra, ahol frontálisan ütközött egy szemből érkező másik autóval 2013. január 31-én. A négy sérült közül hármat csak a roncsok szétvágásával tudtak kiszabadítani a tűzoltók.

Fotó: Taipusz Attila

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek

A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.

2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek

Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat

Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta

2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték

A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.

2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek

ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra

Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt