Hírek
2013. Szeptember 29. 11:34, vasárnap |
Belföld
Forrás: InfoVáros
Szerkeszthetők a Facebook állapotfrissítések
Az egyik legrégebb óta várt funkcióval bővült a Facebook rendszere.
Bizonyára már sokan jártak úgy, hogy elgépeltek valamit egy közösségi oldal használatakor, hozzászólásokban vagy állapotfrissítésekben. A Facebook éppen ezért vezette be a hozzászólások utólagos szerkesztésének lehetőségét még tavaly júniusban, mely egyfajta előzetes tesztként is felfogható a most bevezetett állapotfrissítések szerkesztési opciójához.
A funkciót már hosszű évek óta kérik a felhasználók, azonban sokáig problémás volt, hogy egy utólagos módosítással milyen mértékben lehet visszaélni. A szerkesztett kommenteknél éppen ezért nézhető meg annak előző változata, s bár úgy tűnik, azóta a fejlesztők elfelejtkeztek erről a funkcióról, de legalább most végre bevezették. A frissítések szerkesztésének lehetősége elérhető a webes felületen és az androidos kliensekben, az iOS kliensekre pedig hamarosan érkezik a lehetőség a következő frissítéssel.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 31. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Augusztus 02. 13:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Gajdos László: érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén a takarékossági felhívás nyomán
Érezhetően csökkent a vízfogyasztás Szentendrén, ezen belül is Pismány városrészben az önkéntes víztakarékosságra felszólító felhívás nyomán, ugyanakkor továbbra is érvényben marad a harmadfokú vízhasználati korlátozás
2026. Augusztus 02. 11:00, vasárnap | Belföld
Hőség - Változik az ügyfélszolgálatok rendje a NAV-nál a jövő héten
Az adóhivatal ügyfélszolgálatain jövő héten is intézhetőek az adóügyek, de a rendkívüli körülmények miatt a személyes ügyfélfogadást hétfőtől szerdáig a helyszínek adottságaihoz igazítják.
2026. Augusztus 02. 09:39, vasárnap | Belföld
Robert Fico: Szlovákia kész árammal segíteni Magyarországnak
A szlovák kormányfő szerint Paks leállítása példatlan energiakrízist eredményezne.
