Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2017. Június 03. 08:24, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Szörnyű baleset - gyerek halt meg szüleivel Hódmezővásárhelynél

Szörnyű baleset - gyerek halt meg szüleivel Hódmezővásárhelynél

Három ember - apa, anya és gyerekük - halt meg, amikor két gépkocsi összeütközött a 47-es úton Hódmezővásárhely és Székkutas között péntek este - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.

Huber Krisztián elmondta, az elsődleges adatok szerint a személygépkocsi Hódmezővásárhely és Székkutas között eddig ismeretlen okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol frontálisan összeütközött egy szemből érkező másik autóval.

A sávját elhagyó autóban utazó család tagjai a helyszínen életüket vesztették, a másik járműben öten sérültek meg, őket a mentők kórházba vitték - tudatta a főhadnagy.

A rendőrség a helyszínelés és műszaki mentés idejére a főutat teljes szélességében lezárta, kerülni Kútvölgy felé lehetett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.