Hírek
2017. Augusztus 22. 18:20, kedd |
Helyi sport
Forrás: vidi.hu
Szurkolói információk az FK Partizan elleni EL-selejtezőre
A beléptetés a megszokottnál hosszabb időt vehet igénybe és a parkolási lehetőségek is változnak, ezért kérik a szurkolókat, hogy 19 órára érkezzenek meg a Pancho Arénához.
Szurkolói busz indul, a csákvári lehajtónál lassabb áthaladásra lehet számítani.
A Videoton FC az Európa Liga első selejtezőkörében a máltai Balzan FC-t búcsúztatta 5-3-as összesítéssel, a másodikban 4-1-gyel az észt Kalju FC-t is sikerült kiejteniük, a harmadikban pedig a francia Girondins Bordeaux-n kerekedett felül 2-2-es összesítéssel és idegenben lőtt több góllal. A rájátszásban a Vidi ellenfele a szerb FK Partizan, az első mérkőzésen Belgrádban 0-0-val ért véget a találkozó.
A visszavágót augusztus 24-én, csütörtök este 20 órakor rendezik a Pancho Arénában.
Kérik a szurkolókat, hogy jegy nélkül senki ne induljon útnak, mivel a találkozóra minden jegy elkelt.
További fontos információk a vidi.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
2025. December 17. 07:51, szerda | Életmód
Nyolc év után ismét Magyarországon ad koncertet a The Prodigy
Nyolc év után ismét Magyarországon ad koncertet a The Prodigy. Az elektronikus zene történetének egyik legnagyobb hatású formációja július 4-én a SopronFest színpadán tér vissza a magyar közönség elé
2025. December 17. 07:49, szerda | Külföld
Donald Trump jogi képviselői egy floridai bíróságon nyújtották be a BBC elleni 10 milliárd dolláros keresetet
Donald Trump amerikai elnök jogi képviselői Washingtonban kedden bejelentették, hogy egy floridai bíróságon nyújtották be a brit BBC elleni keresetet összesen 10 milliárd dolláros értékben.
2025. December 17. 07:49, szerda | Külföld
Az Európai Unió enyhít a belső égésű motorok forgalomba hozatalának 2035-től tervezett tilalmán
Az Európai Unió enyhített kedden az új gyártású belső égésű motorok - benzin- vagy dízelüzemű autók - forgalomba hozatalának 2035-től tervezett tilalmán, hogy támogassa a nehéz helyzetben lévő európai autóipart.
