Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2017. December 19. 10:14, kedd | Sport
Forrás: szekesfehervar.hu

TÖBB SZÁZ GYEREK A KOSARAS ÉVZÁRÓN - EGYÜTT JÁTSZOTTAK A NAGYOKKAL

TÖBB SZÁZ GYEREK A KOSARAS ÉVZÁRÓN - EGYÜTT JÁTSZOTTAK A NAGYOKKAL

Idén is nagyszabású karácsonyi rendezvénnyel zárta az esztendőt a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia.

Több száz DKKA-s kosárlabdázó „palánta” mérte össze tudását különböző sorversenyekben az évbúcsúztatón. A kicsik közé pedig a nagyok, vagyis az Alba Fehérvár felnőtt csapatának játékosai is beszálltak.

Most már mondhatjuk, hogy hagyomány az, ahogy az adott évtől elköszönnek a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia növendékei. A DKKA ifjú kosárlabdázói jó hangulatú évzáró programmal köszöntek el a 2017-es esztendőtől. Évzáró rendezvényén hétfőn este az Alba Regia Sportcsarnokban a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia és az Alba Fehérvár utánpótlása játékos sorversenyben mérte össze tudását.

A vidám találkozón az akadémia mindegyik korosztályos együttese pályára lépett, összesen 600 nebuló pattogtatott a parketten. Az évzárón teljes létszámban képviseltette magát az Alba Fehérvár felnőtt együttese, melynek tagjai szívesen vállalkoztak a gyerekekkel a versenyzésre.

szekesfehervar.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport

Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.

2026. Február 01. 08:28, vasárnap | Sport

A Liverpool hátrányból fordítva verte a Newcastle-t

2026. Január 31. 10:44, szombat | Sport

Európa-liga - A Ludogorec lesz a Ferencváros ellenfele a nyolcaddöntőért

A bolgár Ludogoreccel játszik a nyolcaddöntőbe jutásért a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Európa-ligában.

2026. Január 30. 07:04, péntek | Sport

Európa-liga - Nottinghami vereségével játszania kell a 16 közé jutásért az FTC-nek

A Ferencváros 4-0-ra kikapott csütörtökön az angol Nottingham Forest vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának nyolcadik, utolsó fordulójában, így 12. helyezettként játszania kell majd a 16 közé kerülésért.