Hírek
2015. Szeptember 02. 09:12, szerda |
Sport
Forrás: Hajósi Miklós
Tökéletes teszt az Oroszlány Rallyn
Sikeres rally teszten van túl Kelő Gere László és hű navigátora, aki egyben a felesége is, Erdélyi Ágnes.
A Rally házas-páros egy vadonatúj építésű Mitsubishi EVO IX.-el vágott neki az Oroszlány Rallynak, amit 2015.08.29-30-án Oroszlány és környékén rendeztek az Oroszlány - Pusztavám gyorsasági szakaszon.

A szombati kötelező programok után (adminisztratív - gépátvétel - rajtceremónia,) másnap hat gyors várt rájuk és a versenyautóra.
Majd ötven kilométer össztáv és hat gyors teljesítése volt a cél számukra. Ez maradéktalanul teljesült is!
A teszt rally célja az volt, hogy kellő képen felkészített autóval vágjanak neki az idei Hargita Rallyra.

Az idényzárónak még a Szilveszter Rally van kitűzve, aztán irány a 2016-os versenyévad ahol az Országos Rallye bajnokságban szeretnénk tisztességesen helyt állni.
Köszönjük a támogatóink segítségét! Víg-Business Kft., Truck Parts Impex Kft., Penta-Hús Kft., Vacsi Kft Kecskemét., Hús-Tranzit Kft., Spaletta Étterem és Sörház - Kecskemét, Richter Dekor Kft., AGAAUTO Kft, Gumi Sped Kft., Artis Design & Lakberendezés Kft.
- Hajósi Miklós -
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 10:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Szoboszlai góllal járult hozzá a Liverpool továbbjutásához
Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal a kezdőcsapatban a Liverpool FC hazai pályán 4-0-ra legyőzte a Galatasarayt a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének szerdai visszavágóján, ezzel továbbjutott.
2026. Március 19. 08:00, csütörtök | Sport
Európa-liga - Négygólos bragai vereséggel búcsúzott a Ferencváros
A Ferencváros labdarúgócsapata 4-0-s vereséget szenvedett szerdán a Braga vendégeként az Európa-liga nyolcaddöntőjének visszavágóján, így 4-2-es összesítéssel elveszítette a párharcot és nem jutott a legjobb nyolc közé.
2026. Március 19. 07:30, csütörtök | Sport
Csalás - Értesítés közlekedési bírságról üzenetben
Bedőlt neki? Nem kellett volna, a rendőrség nem így kommunikál!
2026. Március 18. 15:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Az újonc Szűcs Tamás debreceni csapattársainak is megköszönte a meghívót
Szűcs Tamás, a Debreceni VSC 21 éves középpályása a csapattársainak is megköszönte, hogy először kapott meghívót a magyar labdarúgó-válogatott keretébe.
