Hírek
2016. Július 05. 07:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Túlfutott egy gép a Farkashegyi repülőtéren, ketten megsérültek
Túlfutott egy gép a kifutópályán Budakeszin, a Farkashegyi repülőtéren hétfő este, ketten megsérültek - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
A tájékoztatás szerint leszállás közben érte a baleset a négyszemélyes légi járművet, a repülőgép árokba borult. A gépen hárman utaztak, közülük ketten könnyebben megsérültek.
A repülőbe senki sem szorult be, és üzemanyag sem szivárog, a műszaki mentést a budaörsi önkéntes tűzoltók kezdték meg - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 14:00, csütörtök | Belföld
Kínai beruházás Tatabányán
A Zoomlion kínai nehézgépgyártó 43 milliárd forint értékben építi meg első európai intelligens üzemét Tatabányán, aminek a nyomán nagyjából nyolcszáz új munkahely jön majd létre
2026. Március 18. 07:22, szerda | Belföld
Kövér László: a jelenlegi Európai Bizottság Magyarországot az unió fekete bárányaként kezeli
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
