Hírek
2022. Augusztus 25. 10:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán gázolt halálra egy nőt, lezárták a nyomozást
Halálra gázolt egy gyalogost a férfi Debrecenben a Böszörményi úton. A rendőrség most zárta le az ügyében a nyomozást.
Halálos közúti baleset gondatlan okozása miatt folytatott eljárást a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság egy polgári férfivel szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított egy kocsival közlekedett Debrecenben a Böszörményi úton 2021.szeptember 6-án 5 óra 30 perc körül, amikor a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen elütött egy gyalogost. A nő az ütközés következtében elesett és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette – közölte a rendőrség.
A nyomozók a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán
A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.
2025. Július 29. 07:41, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: az amerikai beruházások ellensúlyozzák az Európai Bizottság által okozott károkat
2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld
Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasok
A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.
2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld
Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban
A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait